MİRZA AHŞAP TASARIM                                                         

  • Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiriyoruz
  • İzmir Kamelya Mirza Yapı 0 533 433 39 44
  • Ahşap Ev Modelleri
  • Tüm Ahşap Modeller İçin Bizimle İletişime Geçiniz
  • Teraslarınız Ve Balkonlarınız Modern Görünüşe Bürünsün
  • Profesyonel Pergola Sistemleri
  • https://www.facebook.com/pages/M%C4%B0RZA-YAPI/545849438796594?sk=timeline&ref=page_internal
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334333944
  Videolar
  AHŞAP KAMELYA
  AHŞAP EV
  AHŞAP PERGOLA
  AHŞAP MERDİVEN
  AHŞAP ÇİT

  Karaburun Pergola Firmaları

  Ahşap Pergola Karaburun

   Ahşap Pergola üstü açık, yarı açık, veya kapalı olarak ahşap malzemeden yapılmış, mekana oldukça hoş ve organik bir görüntü sağlayan gölgelendirme yapılarının başında gelmektedir. Karaburun MRZ Yapı Ahşap Pergola yapımında öncü firmalardan en başında yer almaktadır. Ahşap pergola yapımında kullandığımız ağaçları emprenye ederek kurtlanma, böceklenme veya mavi yeşil küflenmeye karşı dayanıklı hale getirmekteyiz. Tüm dış mekan ahşap pergola modellerimiz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.


   

  Ahşap Pergola Yapan Firmalar

   Açık mekanlara ahşap pergola yaptırmak, doğasını ve mekana kattığı organik görüntüyü seven müşterilerimiz ahşap pergola yapan firmaları araştırırken daha önce yapılan modellere ve referanslar bölümünden destek almalarını şiddetle tavsiye etmekteyiz. Karaburun MRZ Yapı Ahşap Pergola yapımında uzman ekibi ile birlikte istenilen şekilde keşif ve projelendirmesini tamamladıktan sonra sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz doğal ortamlar sağlamaktadır.


   

  Ahşap Pergola Fiyatları

   Ahşap Pergola fiyatlandırma çalışması, istenilen mekanın durumuna ve yerine göre değişiklik göstermektedir. Üstü kapalı, yarı açık, açık olarak 3 farklı şekilde yapılan pergola modellerinde keşif tamamlandıktan sonra  ölçülerine göre fiyatlandırma yapılmaktadır.


   

  Yazlık Pergola Modelleri

   Bahçeniz veya terasınızda bir değişiklik yapmak yada ekstra şıklık getirmek için seçeceğiniz özel pergola tasarımları ile doğada kalma keyfini yaşarsınız. Yazlıkların en önemli yerlerinden bir tanesi olan bahçelerinde kahvenizi içebileceğiniz, dostlarınız ile akşam sohbetlerini yapabileceğiniz ahşabın doğasını hissedebileceğiniz pergola sistemlerini Karaburun MRZ Yapı olarak sunmaktan memnuniyet duyarız.