MİRZA AHŞAP TASARIM                                                         

  • Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiriyoruz
  • İzmir Kamelya Mirza Yapı 0 533 433 39 44
  • Ahşap Ev Modelleri
  • Tüm Ahşap Modeller İçin Bizimle İletişime Geçiniz
  • Teraslarınız Ve Balkonlarınız Modern Görünüşe Bürünsün
  • Profesyonel Pergola Sistemleri
  • https://www.facebook.com/pages/M%C4%B0RZA-YAPI/545849438796594?sk=timeline&ref=page_internal
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334333944
  Videolar
  AHŞAP KAMELYA
  AHŞAP EV
  AHŞAP PERGOLA
  AHŞAP MERDİVEN
  AHŞAP ÇİT

  Çardak Pergola Firmaları


  ÇARDAK Ahşap Pergola
   
   Ahşap Pergola üstü açık, yarı açık, veya kapalı olarak ahşap malzemeden yapılmış, mekana oldukça hoş ve organik bir görüntü sağlayan gölgelendirme yapılarının başında gelmektedir. ÇARDAK Ahşap Pergola Yapı Ahşap Pergola yapımında öncü firmalardan en başında yer almaktadır. Ahşap pergola yapımında kullandığımız ağaçları emprenye ederek kurtlanma, böceklenme veya mavi yeşil küflenmeye karşı dayanıklı hale getirmekteyiz. Ahşap ya da metal malzemelerden yapılmış, üstü açık veya yarı açık, altında kendine monte edilmiş oturma birimleri bulunduran ve  üzerine bitki sardırabileceğiniz pergole modellerimiz ile bahçenizde dört mevsim boyunca kullanılacak alanlar elde edebilirsiniz. Tüm dış mekan ahşap pergola modellerimiz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

   
   
   
   Açık mekanlara ahşap pergola yaptırmak, doğasını ve mekana kattığı organik görüntüyü seven müşterilerimiz ahşap pergola yapan firmaları araştırırken daha önce yapılan modellere ve referanslar bölümünden destek almalarını şiddetle tavsiye etmekteyiz. ÇARDAK Ahşap Pergola yapımında uzman ekibi ile birlikte istenilen şekilde keşif ve projelendirmesini tamamladıktan sonra sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz doğal ortamlar sağlamaktadır. Dış mekanlara uygun pergola modellerinde yüksek oranda ithal çam kullanılmaktadır. Çürüme etkilerinden uzak olduğu gibi zaman içerisinde kurtlanma da yapmaz. Birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Kahve tonları dışında alternatif renklerine de hızlıca göz atılabilir.


      
  ÇARDAK Pergola Ahşap Tasarımı evinizin tüm ahşap detayları, kamelya, pergola ve merdivenleriniz için doğru seçiminiz olacaktır. Sizi memnun etmek için, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde, evinizin ihtiyaçlarını en kullanışlı ve kaliteli hizmetle biz tasarlamak isteriz.Sizin için hazırlayacağımız pergola malzemelerinde, kaliteden ödün vermeden, memnun kalacağınız kullanışlılıkta ve dayanıklılıkta, temiz bir işçilikle çalışacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Ahşap Pergola fiyatlandırma çalışması, istenilen mekanın durumuna ve yerine göre değişiklik göstermektedir. Üstü kapalı, yarı açık, açık olarak 3 farklı şekilde yapılan pergola modellerinde keşif tamamlandıktan sonra  ölçülerine göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

   

   


   
  Bahçe ve parkların çehresini tamamen değiştiren estetik çeşitleri kategorilerde mevcuttur. Her ölçüye göre kişiye özel üretimler yapılıyor. Ailelerin ve komşuların yeni toplanma ve dinlenme yerleri olan ahşap pergola modelleri sudan etkilenmeyen yapılarıyla her mevsim için kullanılmaya uygundur. Bahçeniz veya terasınızda bir değişiklik yapmak yada ekstra şıklık getirmek için seçeceğiniz özel pergola tasarımları ile doğada kalma keyfini yaşarsınız. Yazlıkların en önemli yerlerinden bir tanesi olan bahçelerinde kahvenizi içebileceğiniz, dostlarınız ile akşam sohbetlerini yapabileceğiniz ahşabın doğasını hissedebileceğiniz pergola sistemlerini ÇARDAK MRZ Yapı olarak sunmaktan memnuniyet duyarız.