MİRZA AHŞAP TASARIM                                                         

  • Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiriyoruz
  • İzmir Kamelya Mirza Yapı 0 533 433 39 44
  • Ahşap Ev Modelleri
  • Tüm Ahşap Modeller İçin Bizimle İletişime Geçiniz
  • Teraslarınız Ve Balkonlarınız Modern Görünüşe Bürünsün
  • Profesyonel Pergola Sistemleri
  • https://www.facebook.com/pages/M%C4%B0RZA-YAPI/545849438796594?sk=timeline&ref=page_internal
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334333944
  Videolar
  AHŞAP KAMELYA
  AHŞAP EV
  AHŞAP PERGOLA
  AHŞAP MERDİVEN
  AHŞAP ÇİT

  Bayat Ahşap Ev Firmaları

   BAYAT AHŞAP EV YAPIMI

      Mirza Ahşap Ev ustaları, insanların ihtiyaçları doğrultusunda özgün ev tasarlamaktadır.Müşterilerin fikirleri doğrultusunda ortaklaşa oluşturulan plan ile estetik yapılar üretmektedir. Ev projesinin eksiksiz bir şekilde ortaya çıkması için bütün süreci dikkatli irdelemek gerekir. Ahşap ev daha proje aşamasında tasarımdan malzeme seçimine boyasından çatısında kadar olan fizibilitesini çıkartmak gerekir. Bu yüzden mimari tasarımda hem maliyet hem de yapım süresi gibi konuların düşünülmesi elzemdir.


    AHŞAP EVLERİN ÖZELLİKLERİ

        Ahşap evler doğayla bir bütün halde tamamen organik yapılardır. Açık alanda mimarisiyle eşsiz bir görüntü veren güçlü tasarımlardır. Doğallığıyla insana huzur veren yapısı keyifli bir hayat sunar.  Nefes alan ahşap iç mekanlarda havayı kontrol altında tutar. Doğal yaşam için farklı bakış açısı sunan bu evler tamamen çevrenin yansımasıdır. Son zamanlarda son sistem ahşap işleme teknolojileri ile sektöre farklılık getirilmiş ve mimari bir tasarım ortaya çıkmıştır. Yenilikçi teknolojiler ile ihtiyaçları temel alan tasarımlar sayesinde özgün ürünler üretilmiş ve sektöre farklılık getirilmiştir.

  AHŞAP EVLER

           Ahşap evler tek katlı bir buçuk veya dubleks vb. olarak imal edilebilmektedir. Doğaya yakın olmak ve ahşabın konforunu yakından anlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ahşap ev projeleri için bizimle iletişime geçerek tüm bilmemiz gerekenleri bize aktardıktan sonra teklifimizi iletebiliriz. Estetik çekicilik ve özgün tasarımlar ile hizmet veren firmamız her zaman daha iyisi için uğraşmaktadır. Ahşap evler hakkında bilgiye ulaşmak için lütfen bizimle irtibata geçin.  Doğayla iç içe bir yaşam arzulayanlardansanız ahşap evler tam size göre. Modern hayatın konforu çevre ile mükemmel uyumu sayesinde ahşap eve yönlendirmiştir. Aklınızdaki projelerinizi bizimle paylaşarak sonuca ulaşmayı arzu etmekteyiz.

  ANAHTAR TESLİM AHŞAP EVLER

           Mirza Ahşap Tasarım;  Ahşap Ev, Ahşap Villa, Bungalov Ev, Ağaç Ev, Kütük Ev, ve Üçgen Ev imalatı da yapmaktadır.  İthal olarak getirttiğimiz Rus çamı (1. Sınıf Sarı Çam) ahşap ev yapımında kullanılacak en ideal malzemedir. Ortalama 50 m2 Ev Fiyatları ile 100 m2 Ev Fiyatları; ağacın cinsine göre 2.800,00/m2 ila 3.500,00 tl /m2 arasında değişmektedir. Evin ebatlarına ve mimari tasarımına göre değişen bu evler en çok tutulan modellerdir.

          Ahşap Ev arayanların en çok Kısıkköy Ahşap Ev olarak düşünse de genel itibariyle tüm bölgelerde ahşap ev tasarımları yapılmaktadır. Genel itibariyle Ahşap Ev, günümüz şartlarında ilgi odağı haline gelmiş; Kalas Ev FiyatlarıAhşap Ev Fiyatları merak edilir olmuşturSahibinden Ahşap Ev Bayat gibi aramalarda yine bu bölgede en çok kullanılan kelimeler olmuştur.  BAYAT AHŞAP EV FİRMALARI   

      Bayat Ahşap Ev Firmaları, üretilecek yapının büyüklüğünü, kullanılacak malzemenin cinsini, cephe ve zemin kaplama özelliklerini, çatı ve iç tasarımını etraflıca düşünmesi gerekecektir. Bu gibi özellikler ileride oluşabilecek problemlerin önüne geçecektir.

        Ahşap Ev İmalatı yapılırken iki türlü sistemden söz etmek gerekecektir. Bayat Ahşap Ev Firmaları yapının Yığma Sistem Ahşap Evler yada Karkas Panel Ahşap Evler olarak ayırması gerekecektir.

        Yığma Sistem Ahşap Evler; Kalas, kütük veya tomrukların işlendikten sonra üst üste konulmasıyla sistemin ana taşıyıcısı olduğu evlerdir. Özetle herhangi taşıyıcı kolon ve kiriş kullanmayıp tüm duvarları taşıyıcı sistem görevi üstlenmesidir.

      Karkas Sistem Ahşap Evlerde ise ahşap iskelet ile taşıyıcı kolon ve kirişler oluşturulup tüm yapı bunun üzerine uygulanacaktır. İç kısımdan alçıpan, OSB yada lambri sistemi uygulanırken dış kısımdan ahşap siding uygulanmaktadır. XPS, taşyünü gibi malzemeler ile iç ve dış duvarların izolasyonu da yapılmaktadır.