MİRZA AHŞAP TASARIM                                                         

  • Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiriyoruz
  • İzmir Kamelya Mirza Yapı 0 533 433 39 44
  • Ahşap Ev Modelleri
  • Tüm Ahşap Modeller İçin Bizimle İletişime Geçiniz
  • Teraslarınız Ve Balkonlarınız Modern Görünüşe Bürünsün
  • Profesyonel Pergola Sistemleri
  • https://www.facebook.com/pages/M%C4%B0RZA-YAPI/545849438796594?sk=timeline&ref=page_internal
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334333944
  Videolar
  AHŞAP KAMELYA
  AHŞAP EV
  AHŞAP PERGOLA
  AHŞAP MERDİVEN
  AHŞAP ÇİT

  Saruhanlı Ahşap Çit Firmaları


  Saruhanlı Ahşap Çit Firmaları

  Bahçelerinizin sınırını belirlemek, yabancıların, kötü niyetli kişilerin ve hayvanların şahsi arazinize girmesini engellemek mi istiyorsunuz? Tel örgü vb. yöntemler hem görüntü açısından rahatsızlık vericiyken hem de maliyetleri göz önüne alındığında da ciddi rakamlara çıkabilmektedir. Bu yüzden ahşap çitler çok daha mantıklı bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Saruhanlı Ahşap Çit Firması olarak birinci kalite ithal malzemeden üretilen ahşap çitlerimiz istenilen boyutlarda üretilmekte ve uzman ekibimiz tarafından hızlıca monte edilebilmektedir. Ahşap çitler hem çevreye uyumludur hem de hoş bir görünüm ile yabancılara karşı bahçenizin sınırını belirler. Ayrıca dekoratif olarak da tercih edebilirsiniz. Bugün birçok villa bahçesinde dekoratif amaçla da kullanılan ahşap çitler bulunmaktadır. Ahşap çitlerin fiyatları, kullanılacak malzeme türüne göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

   

   

  >> AHŞAP ÇİT FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ >> 

  Ahşap Çit Modelleri

  Ahşap bahçe çitler arasında ise çiçeklerin çevresini saracağınız saksı görünümünde bulunan çitleri ve bahçe sınırlarınıza koyacağınız kenar çitlerini kolayca bulabilirsiniz. Kenar ahşap bahçe çiti çeşitleri arasında beyaz ya da doğal ahşap renginde yer alan ürünlere, saksı çitlerinde ise mavi gibi renkli ürünlere hemen ulaşabilirsiniz.

  Saruhanlı Ahşap Çit Firması Bahçe çiti modellerini kategoriden anında inceleyebilirsiniz. Sadece bahçede değil, teras gibi bölümlerde da çok kullanışlı olan çitlerin ölçülerini öğrenebilirsiniz. İsteklerinize göre Ahşap bahçe çiti fiyatları değişim göstermektedir.

   

   

  >> AHŞAP ÇİT MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ >>
   

  Ahşap Bahçe Çitleri

   

  Ahşap Bahçe Çiti ile Bahçenizi Güzelleştirin. Bahçe çiti, bahçeler tamamladıktan sonra son adım olarak eklenmesi gereken ürünler arasındadır. Çimimizi ektikten, çiçeklerimizi diktikten hemen sonra güzel bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Bunların bakımını da düzenli şekilde takip edildiği sürece her şey yolunda gitmektedir. Ama atlamamız gereken bir konu da bu ekili ya da dikili alanlara dış ortamlardan gelebilecek zararlardır. Mesela bir köpek besliyorsanız, o fark etmeden çiçeklerimizi ezebilir. Bunun yanında çocuklarımız bahçede top oynama sırasında istemeden de olsa bitkilerimize zarar verebilir. Bizden kaynaklı bulunmayan dış etkenler, hayvanlar, insanlar, kuşlar, böcekler bitkilerimize zarar verebilmektedir. Bu koşulları önleyebilmemiz için ekili dikili alanlarımızı çevreleyen bahçe çitleri yer alır.