• Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiriyoruz
  • İzmir Kamelya Mirza Yapı 0 533 433 39 44
  • Ahşap Ev Modelleri
  • Tüm Ahşap Modeller İçin Bizimle İletişime Geçiniz
  • Teraslarınız Ve Balkonlarınız Modern Görünüşe Bürünsün
  • Profesyonel Pergola Sistemleri
  • https://www.facebook.com/pages/M%C4%B0RZA-YAPI/545849438796594?sk=timeline&ref=page_internal
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334333944
  Videolar
  HİZMET BÖLGELERİ

  Buca Cam Balkon Firması

  Buca Cam Balkon

  Buca Cam Balkon Firması

  Cam Balkon Nedir

        Genel tabirle camlarin alüminyum raylar içerisinde sağa sola hareket ederek, balkonun uygun köşelerine, tüm camlarin katlanarak açilmasi yada kapanması sistemine dayanmaktadir.  

   

      Balkon Kapatma Nedir? >>>

      Isıcamlı Cam Balkon Nedir? >>>


  KATLANIR CAM BALKON MODELİ

  Adından da anlaşılacağı üzere katlanarak açılan ve kapanan bir sistemdir. Aynı profilin üzerinde sağa sola hareketler ile kullanılır. Özellikle oval, girintili ve çıkıntılı balkonlarda kullanılmaktadır. Katlanır cam modellerinde ısıcamlı cam modelleri de kullanılabilmektedir.

   

   

  SÜRME CAM BALKON MODELLERİ

   Sürgülü cam balkon modeli her bir camın birbirini çektirmesi ile çalışır. Sürgülü cam balkon sisteminde alanın genişliğine göre değişen birden fazla ray vardır. Rayların her birinde bir adet cam olur. Camlar bir tarafa toplandığı vakit bir cam genişliği kadar alan sabit kalır. Tamamen açık bir konuma gelmez. Ama balkonun içine toplanmadığı için balkonun içinde yer kaplamaz. Isıcamlı olarakda üretilebilmektedir.

  EŞİKSİZ SÜRME SERİ CAM BALKON

   

  Yana Kayar Sistem (Sürme Cam Sistemi) adından anlaşılacağı gibi kasa üzerinde yer alan raylar ile bu raylar üstünde yer alan camların yatay olarak ilerlemesiyle balkon, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir. Bunun yanı sıra bu sistemde “eşik” bulunmamaktadır; bu da sistemin uygulandığı zemin ile tamamen aynı hizada olmasını sağlaması açısından kullanışlıdır.

   

  EŞİKLİ SÜRME SERİ CAM BALKON

  Yana Kayar Sistem (Sürme Cam Sistemi) adından anlaşılacağı gibi kasa üzerinde yer alan raylar ile bu raylar üstünde yer alan camların, yatay olarak hareket ettiğinden bu balkon sistemi, iç mekanlarda daralmaya sebep vermemektedir.

  Eşikli Sürme Sistemde istenildiği kadar Kanat sayısı uygulanabilir.

  Dar balkonlarda balkon alanını aynen korumaktadır. Balkona giriş/çıkış noktalarına engel olmaz.

  Eşikli Sürme seri Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli tek cam ve lamine cam kullanımı için uygundur.

  ISICAMLI KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ

   Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde; Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Bu özellikli camların kullanıldığı yeni nesil yalıtım camı ünitelerinde, hem hava boşluğunun sağlandığı yalıtımdan, hem de renkli ve kaplamalı camlarının ısıyı içeride tutma özelliğinden yararlanılmaktadır. 

  PASLANMAZ AKSESUARLI KATLANIR CAM BALKON SİSTEMİ

  Paslanmaz Aksesuarlı Katlanır Cam Balkon Sistem farkı aksesuarlarını paslanmaz olması, daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması açısından oldukça talep gören malzemelerden biri haline gelmiştir. Alüminyum profil renginin Parlak Bronz olması; Balkon sisteminde aksesuarlarıyla bütünlük sağlar. Aksesuarların Paslanmaz olması ve plastiğin yerine geçmesi sağlık açısından çok önemli bir faktördür.  Kışın Sıcak Yazın Serin

  Balkonlarınız cam balkon sayesinde kışın rüzgar ve soğuğu kesecek; yazın ise renkli camlar sayesinde güneş ışınlarının direk gelmesini keserek daha iyi bir ortam elde edeceksiniz.


  Emniyet Kilit Sistemi ile Caydırıcılık

  Cam balkon sistemlerinde kullanılan içten uygulamalı emniyetli kilit sistemleri, suçlara karşı caydırıcılık özelliği sayesinde can ve mal güvenliği sağlamaktadır.


  Renk Seçeneği ve Kullanım Kolaylığı

  Cam Balkon Sistemi sahip olduğu katlanır ve sürme sistemi sayesinde pek çok yenilikçi özelliğe sahiptir.

  Cam balkon sistemlerinde bulunan camlar; her iki tarafa toplanır ve kesintisiz manzara görünümü sunar.

  Cam balkonda kullanılan çift cam sayesinde  ses ve ısı yalıtımında yüksek performans sağlar, sessiz ve huzurlu yaşam alanları oluşturulmasını sağlar.

  Su tahliye kanalları ile yağmur suyu sistemden kolayca tahliye edilir ve terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar.

  Temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir.